Pes

Mlt.Ch  ICh. Arthur of Joranza

pes Slovenského pôvodu

z chovatežskej stanice Joranza.

* 23.11.2002

 

 

 

 

 Inter Champión

Grand Champióna Slovenska

Champión Slovenska

Champión Balkánu

Champión SICG

Champión Bulharska

Champión Macedónska,

Klubový Champión SKCHTaF

 Klubový Champión Bulharska

Junior Champión SR

Klubový Champión mladých SKCHTaF

TOP YT 2006 - 3. miesto

EURODOG 2005 TULN-VÝBORNÝ 3

BIS III., 2xBOG, 1xBOG2, 5xBOB,

viac násobný

CACIB, R.CACIB, CAC, R.CAC, CC, CAJC.

 Klubový víaz mladých

 

 

 

Rodokmeň

 

 

  

 

   

 

 

   

 

 

 

    

 

 

   

             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výstavy

 

 

   
   
   
KVP Nitra 4.11.2007 Borfai Csaba V4
MVP Nitracanis 3.11.2007 L. Mun V1 CAC,CACIB,BOB
NV Pápa Borfai Csaba V1 CAC
NV TÜRKEVE 22.04.2007 K. Radvanszky V1 CAC
MVP Bratislava Springdanube 12.05.07 J. Kubaža V1 CAC,CACIB,BOB
NV Nitra 17.03.2007 P Seman V2 R.CAC
MVP Trenčín 28.01.2007 A. Cwieceková V1 CAC, R.CACIB
World Dog Poznaň 10.11.2006 K.E. Johanson V
KVP Nitra 05.11.2006 V.M. Soleckyj V4
KVČeskomoravská YT 22.10.2006 V.M. Soleckyj V2 R.CAC
MVP  Bratislava 23.08.2006 G. Schwab V2 R.CAC
MVP  Bratislava 19.08.2006 Z. Željka V1 CAC, R CACIB
KVP Varna 26.07.2006   V1 CAC
MVP Kruševac 17.06.2006   V1 CAC,CACIB, BOB, BOG
MVP Niš   V1 CAC, R.CACIB
MVP Sofia   V1 CAC, CACIB, BOB, 2BOG
MVP Bitola 07.05.2006   V1 CAC, CACIB, BOB, BOG, BIS 3
KVČeskomoravská YT 30.04.2006 M. Zakrzewska V3
MVP  Tata 23.04.2006 F.R.  Slewert V2 R.CAC
MVP  Tata 22.04.2006 A. Cwieceková V1 CAC, R.CACIB
ŠVP Bratislava 19.03.2006 Radneter V3
CVP Nitra 18.03.2006 A. Cwieceková V1 CAC
MVP Trenčín 29.01.2006 L. Ubrová V2 R.CAC, R.CACIB
KVP Nitra 06.11.2005 S.Szabó V2 R.CAC
MVP Nitra 05.11.2005 Z.Brankovič V
MVP České Bdejovice 08.10.2005 O. Mudra V3
Interdog Bohémia MB 03.09.2005 J. Tvrdík V2.R.CAC
MVP Bratislava 21.08.2005 V. Tichá V4
MVP Bratislava 20.08.2005 P.R. Santiago Rafael V4
CVP Košice 20.07.2005 M. Hilmerová V1 CAC
ŠVP Košice 19.07.2005 J. Kubaža V1 CC
Eurodog Tulln 04.06.2005 J.S. Fernandes V3
MVP Nitra 28.05.2005 T. Havelka V3
CVP Senec 27.05.2005 A. Cwieceková V1 CAC
NVP B. Bystrica 08.05.2005 R.Kanás V3
ŠVT Bratislava 13.03.2005 J.Kubaža V1 CAC, CC
NVP Nitra 12.03.2005 K.Bernardis V1 CAC
MVP Trenčín 30.01.2005 Petik V3
MVP Wels 04.12.2004 B. Matakovič V
KVP Nitra 03.11.2004 Krcal V1 CAC, CC
MVP Nitra 06.11.2004 M. Swietoń V3
CVP Košice S. Bučko V3
ŠVT Košice G.Korozs V2 R.CAC
Inercanis Brno 26.06.2005 J. Ovesná V
MVP Nitra 29.05.2004 K Radvansky V4
CVP Senec 28.05.2004 A. Cwieceková V3
NVP B.Bystrica 09.05.2004 O. Dolejšová V2 R.CAC
ŠVP Bratislava M. Hilmerová V2
NVP Nitra 13.03.2004 A. Cwieceková V1 CAJC
MVP Trenčín 30.01.2004   V2
KVP Nitra 23.11.2003 A. Korozs V1 CAJC VTM
MVP Nitra 22.11.2003 M. Maršálová V1 CAJC
MVP Bratislava 17.08.2003 G. Korozs VN1
 MVP Bratislava 16.08.2003 R. Kanás VN1
NVP Košice 20.07.2003 A. Cwieceková VN1
ŠKV Košice19.07.2003 J.Kubala VN1
MVP Nitra 07.06.2003 K. Radvansky N